Gizlilik Politikası Sözleşmesi

Simgedekor.com sizinle ilgili bilgilerin naslı kullanıldığını ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir.... bu bilgilerin kullanımı ve paylaşımının dikktli ve hassas bir şekilde yapılması aşamasında bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz...

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır...Bunlar tarayıcının en alt satır bölgesinde bulunan bir anahtar yada kilit simgesidir... Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur.

Bu bilgiler, ancak satış iişlemi sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile iligli bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL Secure Socket Layer protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı taktirde alışverişe devam edilir. Kart ile iligli hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemez ve kaydedilmez

3D Secure 

Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 

 

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir ve AKBANK Güvenli Alışveriş Platformu’na (3D Secure / Go Güvenli Öde)  tarafından Ulusal Güvenlik Platformu (3-D Secure) adıyla hizmete açılmıştır.

Ev Dekorasyonu