Hakkımızda

2005 den günümüze birçok projeye hizmet vermiş,  Mağaza Dekorasyonu Raf Sistemleri ve  Ev Dekorasyonu Ürünleri imalatı yapan bizler, 2015 yılında açmış olduğumuz yeni firmamız Simge Dekor ile siz değerli müşterilerimize, mağaza dekorasyonu raf sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz..


Modern imkanlarla yüksek standartlarda mağaza ekipmanları imalatina devam eden Simge Dekor, Mağaza dekorasyonu üzerine mimarlik ofislerine özel tasarım raf, orta stand, raf sistemleri, dekorasyon ürünleri imalati yapmaktadır. Bu konudaki uzmanlığımızla mağaza sistemleri üzerine görsel yenilikleri ve tasarımları yakından takip edebilirsiniz.


Her geçen gün artan üretim kapasitesi ve çoğalan ekibimizle, yeni form anlayışı ve seçkin zevklere hitap eden ürünlerimizi, kalite, estetik, konfor ve güvenirliğe değer veren sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.


Simge Dekor Ana faaliyet konumuz Tekstil, Ayakkabı, Züccaciye, Spor... mağazaları için raf sistemleri, özel tasarım raf sistemleri, orta stantlar, mağaza dekorasyonu ekipmanları ve  Ev Dekorasyon Ürünleri  dır.


Simge Yapı Dekorasyon olarak bugün 16 Ülkeye ihracatımız mevcuttur...Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Irak, İran,   İsrail,  Kosova, Letonya, Libya, Makedonya, Moldovya,Özbekistan, Sırbistan Tunus, Türkmenistan, Ukrayna,

Ev Dekorasyonu