Ev Dekorasyonu
0,87 + KDV
KOD KML501
STOK Stokta Var

Galvaniz Çinko Kaplama 10cm-- - 0.87
Galvaniz Çinko Kaplama 15cm-- - 0.92
Galvaniz Çinko Kaplama 20cm-- - 0.98
Galvaniz Çinko Kaplama 25cm-- - 1.06

Pano Kancası Fiyatları na buradan ulaşabilir..Sipariş verebilirsiniz.... Mağaza Dekorasyonlarında duvar raf sistemi olarak kanallı pano uygulanan tüm mağazalarda ve Yatay Dar Aluminyum Duvar Panellerinde kullanılabilen üniversal askı kancası olarak kullanılan aksesuar ve ürün taşıyıcı kanca ürünleridir.. 


Kanallı Pano Çubuk Askı Taşıyıcılar Galvaniz çinko kaplamalıdır..


Pano Kancası fiyat ları  ekonomik ürünlerdir..


Kanallı pano çubuk askı taşıyıcı arka sacı üniversal bir sac olup tüm kanallı pano profillerine uygunluğu ile sıkça talep görmektedir..


kanallı pano askı kancası ürününün tel kanca ve arka sac bölümü birleşme detayı tek nokta yerine geniş yüzey kaynakolmasından dolayı daha ağır yüklerde dahi kırılma olmamaktadır..


Talebiniz olan diğer ölçüler ile ilgili Kanallı Pano Kancası fiyat larımıza web sitemiden ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz. mevcut ölçülerimiz... 10cm, 15cm, 20cm, 25cm,

 

Siparişleriniz Türkiyenin Her Noktasına Ambar ve Kargo Firmaları İle Gönderilebilmektedir..

 

Kargo Bedeli alıcı ödemelidir..


Kanallı Pano çubuk askı ürünleri çap 5 mm tel den yapılmakta olup yüzeyi galvaniz kaplamalıdır..

 

Ürün talebe göre istenilirse Kromajlı olarak da yapılmaktadır.. Kromajlı ürün için fiyat alabilirsiniz...

Pano Kancası Fiyatları , Çubuk Askı Taşıyıcılar , Kanallı Pano Kancası Fiyatları , İmes Pano Kancası ,Pano Raf Kancası  Askı Çubuğu, Pano Kancası Fiyatları,pano kancası fiyat,kanallı pano kancası fiyat,kanallı pano kancası fiyatları,pano raf kancası,kanallı pano kanca,panel kancası, raf kanca fiyat, istanbul, bursa, izmir, ankara, adana, mersin, antalya, aydın, denizli, afyon, eskişehir, sivas, amasya,van, diyarbakır, artvin, trabzon, tunceli, erzurum, siirt, tekirdağ, edirne, çanakkale, samsun, ordu, giresun,sinop, zonguldak, bolu, yalova,

 

 Yorum Yapın

* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.

Yorumlar